Дата: від до Скинути

«Пліч-о-пліч» на Первомайщині: шкільні змагання з баскетболу набирають шалених обертів

На базі Первомайської гімназії №5, серед юних спортсменів та спортсменок освітніх закладів району, відбувся ІІІ етап змагань із баскетболу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

12:03 20.03.2024

Про перерахунок розміру житлової субсидії в межах установленого строку її призначення

Відповідно до пункту 92 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) перерахунок розміру житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян, зокрема, здійснюється уповноваженим органом в березні на березень - квітень та / або серпні на серпень - вересень у разі зменшення або збільшення середньомісячного сукупного доходу домогосподарства на понад 50 відсотків.

11:44 20.03.2024

Українська компанія Грузар продовжує реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

11:38 20.03.2024

Робоча нарада щодо запровадження офіцерів безпеки в освітніх закладах Врадіївської громади

Найголовніше право кожної людини - і в освіті також - право на життя та здоров’я. Для того, щоб захистити дітей у закладах освіти в умовах повномасштабної війни зроблено вже багато. І ця робота продовжується.

11:10 20.03.2024

Щодо повідомлення RASFF № 2024.1278-fup17

Первомайським районним управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 14.03.2024 № 11.1.3-21/5185, щодо повідомлення RASFF від 13 березня 2024 року №2024.1278-fup17, стосовно виявлення Salmonella spp. в гранульованому кормі для тварин, що експортувався з Німеччини (виробник: Interquell GmbH, Wehringen) до України (отримувач: ПП «ВІРІС», вул. Січових Стрільців, 4, м. Бровари, Київська обл., 07400).

11:03 20.03.2024

Подяка від ЗДО "Золотий ключик"

Колектив Врадіївського дитячого садочку «Золотий ключик» висловлює щиру подяку депутату Врадіївської селищної ради Олександру Багрянцеву, депутату Первомайської міської ради Тимуру Глушко, Благодійному фонду молодіжної ініціативи «Надія», за сприяння яких, дитячий садочок отримав допомогу у вигляді нової газової плити, сушарки від Global Empowerment Mission Ukraine в партнерстві з Howard G. Buffett Foundation, а також захисні матеріали та вітаміни від Revival Foundation DC та Geri Care.

09:45 20.03.2024

До відома власників земельних ділянок.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918 .

09:21 20.03.2024

Терміни розгляду листків непрацездатності для призначення допомоги по вагітності та пологах

Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є сформований на основі медичного висновку листок непрацездатності (частина перша статті 23 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”).

08:39 20.03.2024