Дата: від до Скинути

Експлуатаційний дозвіл. Для кого він необхідний, та як проводиться його видача, анулювання, тимчасове припинення дії, переоформлення та  поновлення дії

Експлуатаційний дозвіл – це документ дозвільного характеру, який видається операторам ринку харчових продуктів територіальним органом Держпродспоживслужби - Первомайським  районним  управлінням Головного  управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

15:20 15.04.2024

Про призначення надбавки до пенсії на утримання непрацездатних членів сім'ї відповідно Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”

Відповідно до пункту “а” статті 16 та пункту “а” статті 24 Закону України  “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 № 2262-ХІІ (далі - Закон) до пенсії за вислугу років та по інвалідності, що призначається особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, нараховується надбавка непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім'ї, - на кожного непрацездатного члена сім'ї в розмірі 50 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

14:12 15.04.2024

Відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку фізичної культури і спорту при Врадіївській селищній раді

11 квітня 2024 року відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку фізичної культури і спорту при Врадіївській селищній раді. На нараду були запрошені тренери, батьківський актив, представники депутатського корпусу та старостинських округів.

16:02 11.04.2024

Що робити якщо наснився величезний динозавр, який хоче вас з’їсти? Потрібно стрибнути до його пащі та прокинутись!

В цьому переконаний один із найвпливовіших дослідників психології, професор Університету Невади Стівен Гейз. Він є засновником нового методу терапії прийняття та відповідальності, автором 47 книжок й понад 675 наукових статей.

14:04 11.04.2024

Вшанування пам'яті жертв фашистських концтаборів у Врадіївській громаді

11 квітня в усьому світі відзначають пам’ятну дату — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме цього дня, у 1945 році, з воріт концентраційного табору Бухенвальд вийшов останній в’язень із сумновідомим написом "Jedem das Seine" – "Кожному своє". Після цього хвиля звільнень досягла інших концтаборів – Дахау, Освенціма, Майданека тощо. І відтоді ця пам'ятна дата болить незагойною раною в серцях народів світу. Це нагадування про історію великих страждань мільйонів людей, серед яких було чимало і наших земляків, чиє життя обірвалось за колючим дротом.

13:17 11.04.2024

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

Щорічно 11 квітня згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН у світі відзначається Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Цю дату було встановлено на честь події 11 квітня 1945 року, коли в’язні концтабору Бухенвальд почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців.

08:00 11.04.2024

Всеукраїнський спортивний марафон “Крок” до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку

Аби взяти участь в Марафоні, будь-хто з охочих має перейти на сайт події: https://krok.kod-natsii.com/ , ознайомитись із умовами Положення, задонатити за участь та заповнити Форму учасника Марафону, натиснувши кнопку “зареєструватись”. Після цього - подолати забіг/заїзд на заявлену у формі дистанцію у найкоротший проміжок часу, зафіксувавши такий забіг/заїзд за допомогою спеціалізованих застосунків з обліку фізичної активності і підвантажити таке підтвердження участі в Марафоні у відповідну форму подачі результату та очікувати результатів 15.05.

09:11 10.04.2024