Армія відновлення України

Війна спричинила падіння економіки України, а з цим і зростання безробіття серед населення. За офіційною інформацією Державної служби зайнятості, нині на одну вакансію претендує до 8 осіб. Тому Уряд запропонував механізм залучення всіх, хто тимчасово втратив роботу, до «Армії відновлення» країни через виконання ними суспільно корисних робіт, які будуть оплачені щонайменше на рівні мінімальної заробітної плати.

11:40 08.11.2022

Пенсії за особливі заслуги перед Україною

Громадянам України, які мають значні заслуги у сфері державної, громадської діяльності, досягнення в галузі науки, культури, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури й спорту тощо, призначається пенсія за особливі заслуги перед Україною.

10:39 08.11.2022

Про правила безпечного користування побутовими електроприладами

Однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж є коротке замикання електропроводки та порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні і експлуатації електромереж і нагрівальних електропобутових приладів.

16:48 07.11.2022

Пожежна безпека при користуванні газовими приладами та пічним опаленням

Народне прислів’я каже: «Мій дім — моя фортеця». Але чи такою вже безпечною є ця фортеця? У кожному будинку є обладнання, яке може завдати шкоди, стати небезпечним. Це ліфт, електрична проводка, газова плита й колонка, водопровід, пічне опалення, побутові прилади: телевізор, магнітофон, комп’ютер і багато іншого. Коли ці прилади та обладнання справні, вони не можуть завдати шкоди людині, але якщо вони ламаються, то може виникнути небезпечна ситуація.

16:47 07.11.2022

Увага! Відключення електроенергії!

До уваги жителів с.Новопавлівка! Внаслідок поточних ремонтних робіт 02 листопада 2022 р. з 08:00 до 17:00 від електропостачання буде відключена вул.Зарічна. АТ «Миколаївобленерго».

11:50 01.11.2022

Турнір з міні-футболу присвячений пам’яті вихованця ДЮСШ лейтенанта ЗСУ Опруненка Івана Едуардовича

29 жовтня 2022 року на ігровому майданчику Врадіївської ДЮСШ відбувся турнір з міні-футболу присвяченому пам’яті вихованця ДЮСШ лейтенанта ЗСУ Опруненка Івана Едуардовича.

11:35 01.11.2022

Оновлено закон про зайнятість населення

29.10.2022 року вступив в силу Закон України у сфері зайнятості населення від 21.09.2022 року №2622-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці».

11:28 01.11.2022