Дата: від до Скинути

З метою інформування жителів територіальної громади про вимоги законодавства щодо порядку вчинення нотаріальних дій уповноваженими особами органів місцевого самоврядування Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) підготовлено інформаційні матеріалів на тему: «Порядок посвідчення заповітів посадовими особами органів місцевого самоврядування».

14:02 20.10.2022

Безкоштовне навчання для тридцяти осіб з інвалідністю внаслідок війни у приватному закладі вищої освіти "Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика"

Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОВА доводить до відома, що приватний заклад вищої освіти "Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика" готовий прийняти на БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ тридцять осіб з інвалідністю внаслідок війни за наступними рівнями та спеціальностями:

14:50 18.10.2022

З 14 жовтня бронювання військовозобов'язаних відбуватиметься тільки через е-кабінет

З 14 жовтня 2022 року починає працювати в штатному режимі бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу виключно через електронний кабінет запитів на бронювання (https://mobplan.minagro.gov.ua/ub-auth.html...).

16:15 17.10.2022

Мінмолодьспорту проводить набір учасників на третій потік онлайн-проекту «Єдина Україна»

Проект «Єдина Україна» — це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежності України.

16:13 17.10.2022

Що робити, коли мобілізують зареєстрованого безробітного?

Громадянам, які були мобілізовані до лав армії України, зберігають робоче місце та посаду. Однак, якщо людина мала статус безробітного – її знімають з реєстрації у центрі зайнятості, адже, згідно чинного законодавства українці, які проходять військову службу, належать до зайнятого населення, а тому реєстрація у службі зайнятості припиняється.

15:46 17.10.2022

Увага! Відключення електроенергії!

До уваги жителів смт Врадіївка! Внаслідок поточних ремонтних робіт 17 жовтня 2022 р. з 08:00 до 13:00 від електропостачання будуть відключені вул. Гоголя, вул.Незалежності, вул. Радісна, вул. Паркова. АТ «Миколаївобленерго»

17:33 14.10.2022

Відзначення Дня захисників і захисниць України у Врадіївській громаді

В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі День захисників і захисниць України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

16:48 14.10.2022