5 грудня - Всесвітній день волонтера!

Вітаю всіх причетних з Днем ВОЛОНТЕРА! Це свято  людей з великим чуйним серцем, які віддають більше ніж отримують, які працюють за покликом і з любов'ю! Волонтери – це підтримка та надія, які допомогли і допомагають вистояти нашим Захисникам на війні з російським агресором.

08:00 05.12.2022

3 грудня відзначаємо 300-річний ювілей Григорія Сковороди – найвідомішого українського філософа

Мислитель і гуманіст жив три століття тому. Був освіченим і талановитим, проте не шукав слави, кар’єри чи багатства, не поступався цінностями заради вигоди. Вів аскетичний спосіб життя, міркував і писав про пізнання, життя в гармонії, суспільно корисну працю. Попри такий аскетизм і відреченість (а можливо, саме завдяки цьому), Сковороді вдалося сформулювати ідеї та створити тексти, що захоплюють серця й розуми людей, які живуть через століття після нього. Григорія Савича без перебільшення можна назвати національним філософом – для поколінь українців він залишається цікавим, актуальним і навіть близьким.

15:50 02.12.2022

Правила використання газобалонного обладнання та пічного опалення

У зв’язку з нестабільною ситуацією щодо постачання електроенергії на сьогоднішній день можливе збільшення випадків виникнення пожеж та нещасних випадків через використання газобалонного обладнання та несправного пічного опалення.

11:45 29.11.2022

Конкурс дитячого малюнку «НОВОРІЧНИЙ ПРИВІТ ВІЙСЬКОВИМ ЗСУ»

Первомайська районна рада Миколаївської області проводить конкурс дитячого малюнку «НОВОРІЧНИЙ ПРИВІТ ВІЙСЬКОВИМ ЗСУ». До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 6 до 16 років з громад Первомайського району. На Конкурс приймаються дитячі малюнки що відображають тему: «НОВОРІЧНИЙ ПРИВІТ ВІЙСЬКОВИМ ЗСУ», за бажанням на малюнку може бути присутній вітальний текст, слова підтримки захисникам і захисницям. Роботи надати в термін до 07.12.2022 року до сектору молоді та спорту Врадіївської селищної ради.

11:00 29.11.2022

09:53 29.11.2022

У Врадіївці відбулася свічкова хода та мітинг-реквієм на знак вшанування жертв Голодоморів в Україні

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

17:12 26.11.2022

Памятаємо Голодомор! Єднаймося! Переможемо! Зупинимо геноцид!

Історична довідка. 1933 рік для України став часом національної катастрофи, яка поставила націю на межу зникнення. Цей голод не був наслідком стихійного лиха, засухи або неврожаю, а став результатом цілеспрямованої політики комуністичного тоталітарного режиму.

10:52 25.11.2022

Долучись до акції «Запали Свічку пам'яті»

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Врадіївська селищна рада закликає жителів громади долучитися до акції «Запали Свічку пам'яті» - 26 листопада 2022 року о 16:00 запалити свічку вдома в пам'ять про мільйони замучених голодом українців і вшанувати хвилиною мовчання вбитих голодом жертв комуністичного режиму.

10:49 25.11.2022