Дата: від до Скинути

Турнір з міні-футболу присвячений пам’яті вихованця ДЮСШ лейтенанта ЗСУ Опруненка Івана Едуардовича

29 жовтня 2022 року на ігровому майданчику Врадіївської ДЮСШ відбувся турнір з міні-футболу присвяченому пам’яті вихованця ДЮСШ лейтенанта ЗСУ Опруненка Івана Едуардовича.

11:35 01.11.2022

Оновлено закон про зайнятість населення

29.10.2022 року вступив в силу Закон України у сфері зайнятості населення від 21.09.2022 року №2622-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці».

11:28 01.11.2022

Інформує Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОВА

Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОВА направляє для використання у роботі з різними групами населення Закон України "Про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану" від 20.09.2022 №2599-ІХ.

16:37 27.10.2022

Гордість Врадіївщини - Євгеній Янцевич - срібний призер Чемпіонату Європи!

В Албанському місті Дуррес з 16 по 26 жовтня 2022 р. проходив чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років. Збірну команду України представляли 22 спортсмени: 10 чоловіків та 12 жінок.

10:24 27.10.2022

Роз‘яснення Уповноваженого про права громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять звернення громадян, у тому числі від внутрішньо переміщених осіб та осіб, які тимчасово перемістилися за кордон, про надання роз'яснень з питань оплати за житлово-комунальні послуги, якщо вони не проживають у будинку (квартирі), у зв'язку із його пошкодженням (руйнацією) або його знаходженням на тимчасово окупованих територіях України.

16:47 26.10.2022

Про субсидії та пільги

Наближається опалювальний сезон, тож у наших громадян вже виникають питання щодо оформлення житлових субсидій.

14:41 26.10.2022

Про права споживачів на придбання через інтернет-магазин «ДроваЄ»

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять звернення від громадян щодо сприяння у вирішенні питання придбання у державних підприємств дров для опалення свого помешкання, оскільки у посередників ціна на дрова є занадто великою.

11:38 26.10.2022

Безбар’єрність під час вчинення нотаріальних дій

З метою проведення широкої просвітницької кампанії щодо популяризації у суспільстві культури створення безбар’єрного простору, проведення широких інформаційно-просвітницьких кампаній для працівників державних та комунальних установ і організацій, професійних спільнот та громадськості на всіх рівнях щодо політики безбар’єрності та недискримінації, розроблено інформаційні матеріали на тему: «Безбар’єрність під час вчинення нотаріальних дій»

14:07 20.10.2022