Памятаємо Голодомор! Єднаймося! Переможемо! Зупинимо геноцид!

Історична довідка. 1933 рік для України став часом національної катастрофи, яка поставила націю на межу зникнення. Цей голод не був наслідком стихійного лиха, засухи або неврожаю, а став результатом цілеспрямованої політики комуністичного тоталітарного режиму.

10:52 25.11.2022

Долучись до акції «Запали Свічку пам'яті»

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Врадіївська селищна рада закликає жителів громади долучитися до акції «Запали Свічку пам'яті» - 26 листопада 2022 року о 16:00 запалити свічку вдома в пам'ять про мільйони замучених голодом українців і вшанувати хвилиною мовчання вбитих голодом жертв комуністичного режиму.

10:49 25.11.2022

Перемога земляка на спортивному фронті

З 15 по 19 листопада 2022 року в м. Свалява Закарпатської області проходив Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років та Всеукраїнський турнір на підтримку ЗСУ. Врадіївську ДЮСШ представляв Розумний Валентин, який навчається в Миколаївському ВУФК, на даний час, в зв’язку з воєнною агресією, він тренується у Врадіївській ДЮСШ. Валентин у вазі +102 кг з результатом 99 кг в ривку та 127 кг в поштовху з сумою двоборства 226 кг посів ІV місце. Миколаївщина була представлена 2 учасниками. В загальнокомандному заліку Миколаївщина серед 19 команд посіла ХІV місце.

09:56 25.11.2022

Про алгоритм щодо фіксації руйнувань агропідприємств

Інформуємо, що Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Всеукраїнською Аграрною Радою за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО підготувала Алгоритм практичної рекомендації щодо правильної фіксації руйнувань агропідприємств.

15:26 22.11.2022

З 1 грудня житлові субсидії та пільги призначатимуть органи Пенсійного фонду України.

Пенсійний фонд України у жовтні та листопаді виплатив українцям субсидії за вересень та жовтень, які були призначені органами соціального захисту населення. Починаючи з 1 грудня 2022 року Пенсійний фонд України буде не лише виплачувати, а й призначати житлові субсидії та пільги: тобто громадяни, які витрачають на оплату комунальних послуг більше, ніж 15% сукупного місячного доходу домогосподарства, з 1 грудня для призначення субсидії мають звертатися до органів Пенсійного фонду України. При цьому людина може самостійно обрати до якого саме сервісного центру Фонду їй зручно звернутися. Це не залежить від місця її офіційної реєстрації.

09:18 22.11.2022

Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

15:14 21.11.2022

Вшанування пам'яті Героїв-земляків, які загинули, захищаючи суверенітет і незалежність України

Гідність і свобода – це сутність душі українського народу, наші фундаментальні цінності! Це підтвердили доленосні для незалежної України – Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013-2014 років, коли українці відстоювали своє право на гідність та незалежність, утверджуючи своє прагнення бути у європейській спільноті, жити за принципами демократичного, цивілізованого світу.

15:04 21.11.2022

21 листопада 2022 року -  День Гідності та Свободи

21 листопада 2022 року - День Гідності та Свободи

21 листопада 2022 року Україна вдев'яте в умовах війни відзначає День Гідності та Свободи. Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші протести в сучасній Україні: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013-му – Революція Гідності.

08:01 21.11.2022