Відповіді на найпоширеніші питання щодо страхових виплат

З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснюватиме не Фонд соціального страхування України (ФССУ), а Пенсійний фонд України. У зв’язку з цим, у багатьох українців виникають питання щодо страхових виплат: чи буде держава виплачувати їх далі, куди звертатися за призначенням тощо. Надаємо відповіді на найбільш актуальні питання.

11:35 12.01.2023

Вітаємо з ювілеєм!

ВІТАЄМО З 55-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА ІЛЬЧУКА - ДЕПУТАТА ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

08:33 12.01.2023

До уваги водіїв селища Врадіївка!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Врадіївської селищної ради №11 від 28.09.2021 року «Про внесення змін в організацію дорожнього руху транспортних засобів по вул.Леонова в смт Врадіївка»  впроваджуються відповідні обмеження.

11:23 11.01.2023

Святкова коляда  різдвяного вертепу відділу культури Врадіївської селищної ради

Святкова коляда різдвяного вертепу відділу культури Врадіївської селищної ради

Вшановуючи давні українські традиції, із різдвяною зіркою, мелодійною колядою, щедро посіваючи на добро та вдачу, до колективу Врадіївської селищної ради сьогодні, 6 січня 2023 року, завітав святковий вертеп відділу культури.

09:32 06.01.2023

До уваги страхувальників Миколаївщини! Відкрито рахунок!

Для забезпечення здійснення страхових виплат та соціальних послуг, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2022 №1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням» Головним управлінням Пенсійного фонду України в Миколаївській області відкрито в Філії – Миколаївське обласне відділення АТ «Ощадбанк»:

11:13 05.01.2023

У ЦНАП Кетрисанівської ТГ на Кіровоградщині  розпочато надання послуг з оформлення ID-карти  та закордонного паспорта

У ЦНАП Кетрисанівської ТГ на Кіровоградщині розпочато надання послуг з оформлення ID-карти та закордонного паспорта

З 02 грудня 2022 року у відділі «Центр надання адміністративних послуг «Центр Дія» Кетрисанівської сільської ради розпочато прийом документів на оформлення паспорта громадянина України у формі ID –карти та паспорта громадянина України для виїзду за кордон засобами Єдиного державного демографічного реєстру.

10:07 05.01.2023

До уваги громадян, які перебувають на квартирній черзі!

З метою впорядкування процедури постановки та перебування на квартирному обліку громадян, які перебувають на квартирній черзі у Врадіївській територіальній громаді, відділ містобудування, архітектури та благоустрою селищної ради, у разі зміни ваших персональних даних та для уточнення перебування на черзі, просить вас з’явитися за адресою смт Врадіївка вулиця Героїв Врадіївщини 126 з особистими документами.

11:42 02.01.2023