Дата: від до Скинути

Увага! Повідомлення RASFF (до відома операторів ринку, діяльність яких пов'язана обігом зазначеного харчового продукту)

Первомайським районним управлянням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 20.02.2023 № 11.1.3-21/3630 «Щодо повідомлення RASFF № 2023.0198-fup 4», стосовно виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis у курячому м’ясі (ММО), що експортувалось з Польщі (виробник: Drobiowo.Pl Mariola Krysiak, Poland; постачальник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», м. Черкаси).

09:11 22.02.2023

Вітаємо з Ювілеєм!

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ДМИТРА ВІКТОРОВИЧА ЦИХОНЮ – ДЕПУТАТА ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

08:16 22.02.2023

Традиційний щорічний турнір з волейболу пам`яті воїна-афганця Павла Федоровича Еладі

19 лютого в спортивному залі Врадіївського ліцею №1 відбувся традиційний щорічний турнір з волейболу пам`яті воїна-афганця Павла Федоровича Еладі, який загинув 23 липня 1988 року в Афганістані. Хоча цей турнір в пам'ять Павла Федоровича, проте цьогоріч усі присутні учасники заходу схилили голови та вшанували хвилиною мовчання усіх полеглих наших захисників.

15:19 20.02.2023

Охорона ранньоквітучих об'єктів рослинного світу

Охорона ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, зокрема тих, що занесені до Червоної книги України та інших природоохоронних списків, є дуже важливою задачею для збереження біорізноманіття нашої країни. Ці рослини є унікальними та надзвичайно цінними елементами нашої природи, тому їх захист від знищення та заборона торгівлі є надзвичайно важливим завданням.

13:35 20.02.2023

Про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків

Шановні мешканці врадіївської громади! Врадіївська селищна рада інформує, що на минулому тижні, знову був зафіксований випадок підпалу сухостою на відкритій місцевості Врадіївської громади, які призвели до виникнення пожежі на великій площі.

10:48 20.02.2023