Лікарняні – 2023: що змінилось?

З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві визначено Пенсійний фонд України.

10:50 16.01.2023

Підтримати енергетичний фронт може кожен. Що треба знати про економію електроенергії

Найбільше навантаження припадає на період з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. У цей час бажано не вмикати прилади, які споживають чимало енергії. Зокрема, посудомийні та пральні машини, електрочайники, праски тощо.

10:48 16.01.2023

Вітаємо з Ювілеєм!

ВІТАЄМО З  ЮВІЛЕЄМ СВІТЛАНУ ВАСИЛІВНУ СЛЄПОВУ - СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ І ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:36 16.01.2023

16 січня - День пам'яті захисників Донецького аеропорту

В Україні 16 січня відзначається День пам'яті захисників Донецького аеропорту. Героїчна оборона Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року, і закінчилися після повного руйнування обох терміналів і диспетчерської вежі аеропорту. В обороні також брали участь волонтери і медики.

08:00 16.01.2023

Оптимізація навчального процесу у селищі Врадіївка

Через російські обстріли української енергетичної інфраструктури всі українці цього року відчувають на собі наслідки найскладнішого опалювального сезону. Діти та педагоги намагаються підлаштуватися до графіків віялових відключень та роботи у воєнний час.

11:03 13.01.2023

Медичний висновок та електронний лікарняний:  що потрібно знати та як отримати?

Медичний висновок та електронний лікарняний: що потрібно знати та як отримати?

Це два різних електронних документи, що генеруються та зберігаються у різних державних електронних реєстрах, водночас, тісно пов’язані між собою, оскільки засвідчують факт тимчасової непрацездатності людини. У разі хвороби людина звертається до лікаря.

09:25 13.01.2023

Молодіжна рада оголошує акцію «напиши лист воїну ЗСУ»

Молодіжна рада оголошує акцію «напиши лист воїну ЗСУ». Мета акції, в умовах збройної агресії, використовуючи сучасні блага прогресу записати відео – лист воїнам ЗСУ. Тривалість відео – листа від 30 секунд і більше. Запис відео бажано робити на фоні Українського прапора чи символів України. Текст відео довільний, як орієнтир рекомендовано використовувати слова подяки, побажання, ділитися своїми переживаннями, розказати про свої успіхи завдяки мирному життю вдома.

09:22 13.01.2023

Спеціальна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України (за період 24 лютого - 31 жовтня 2022 року)

08:45 13.01.2023

З солокими дарунками та новорічним привітанням до Центру надання соціальних послуг завітала Християнська місія «Благовісник»

10 січня 2023 року, на запрошення директора Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради Цибульського В.М., відбулося новорічне та Різдвяне привітання підопічних та працівників відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання представниками Християнська місія «Благовісник». В кінці концертної програми всі присутні отримали новорічні подарунки.

15:28 12.01.2023