Впровадження екстериторіального принципу призначення субсидій і пенсій

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій та пільг в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій та пільг до органів Пенсійного фонду України з 1 грудня 2022 року.

10:40 30.12.2022

Інформує відділ соціального захисту Врадіївської селищної ради

Відділ соціального захисту Врадіївської селищної ради інформує, що в 2022році  на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2022 року №1041 з метою реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні в ІІІ кварталі 2022 року проведено роз’яснювальну роботу серед суб’єктів прийняття управлінських рішень щодо можливості створення фізичної безбар’єрності  в наступних організаціях:  Врадіївський районний центр зайнятості   КНП Врадіївська ЦРЛ Відділ освіти Вадіївської селищної ради, Центру надання адміністративних послуг Врадіївське бюро правової допомоги

16:37 29.12.2022

Грантові програми та програми підтримки для українського бізнесу

Команда експертів ГО «Електронна республіка» за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в рамках Програми покращення ІКМ, зібрала інформацію щодо актуальних грантів та програм підтримки бізнесу та сформувала інфографіку з посиланнями на реєстрацію.

16:30 29.12.2022

Відбулося засідання XXV позачергової сесії Врадіївської селищної ради восьмого скликання

Вчора, 28 грудня 2022 року, під головуванням селищного голови Миколи Москаленка відбулося засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Врадіївської селищної ради восьмого скликання.

09:19 29.12.2022

Заборона використання феєрверків та інших піротехнічних засобів

Шановні жителі Врадіївської громади! Наближаються новорічні свята і всі ми звикли їх зустрічати з феєрверками, салютами, бенгальськими вогнями та іншими піротехнічними засобами. Але через повномасштабне вторгнення росії в Україну, постійні ракетні обстріли та інші загрози, що ведуть за собою воєнні дії, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використання будь-яких піротехнічних засобів на території громади!

14:22 28.12.2022

Пам'ятайте про безпеку на льоду!

Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, не міцна і не витримує маси навіть маленької дитини. Також, небезпечна крига під час тривалої зимової відлиги.

10:51 23.12.2022