Дата: від до Скинути

Роз‘яснення Уповноваженого про права громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять звернення громадян, у тому числі від внутрішньо переміщених осіб та осіб, які тимчасово перемістилися за кордон, про надання роз'яснень з питань оплати за житлово-комунальні послуги, якщо вони не проживають у будинку (квартирі), у зв'язку із його пошкодженням (руйнацією) або його знаходженням на тимчасово окупованих територіях України.

16:47 26.10.2022

Про субсидії та пільги

Наближається опалювальний сезон, тож у наших громадян вже виникають питання щодо оформлення житлових субсидій.

14:41 26.10.2022

Про права споживачів на придбання через інтернет-магазин «ДроваЄ»

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять звернення від громадян щодо сприяння у вирішенні питання придбання у державних підприємств дров для опалення свого помешкання, оскільки у посередників ціна на дрова є занадто великою.

11:38 26.10.2022

Безбар’єрність під час вчинення нотаріальних дій

З метою проведення широкої просвітницької кампанії щодо популяризації у суспільстві культури створення безбар’єрного простору, проведення широких інформаційно-просвітницьких кампаній для працівників державних та комунальних установ і організацій, професійних спільнот та громадськості на всіх рівнях щодо політики безбар’єрності та недискримінації, розроблено інформаційні матеріали на тему: «Безбар’єрність під час вчинення нотаріальних дій»

14:07 20.10.2022

З метою інформування жителів територіальної громади про вимоги законодавства щодо порядку вчинення нотаріальних дій уповноваженими особами органів місцевого самоврядування Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) підготовлено інформаційні матеріалів на тему: «Порядок посвідчення заповітів посадовими особами органів місцевого самоврядування».

14:02 20.10.2022

Безкоштовне навчання для тридцяти осіб з інвалідністю внаслідок війни у приватному закладі вищої освіти "Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика"

Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОВА доводить до відома, що приватний заклад вищої освіти "Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика" готовий прийняти на БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ тридцять осіб з інвалідністю внаслідок війни за наступними рівнями та спеціальностями:

14:50 18.10.2022

З 14 жовтня бронювання військовозобов'язаних відбуватиметься тільки через е-кабінет

З 14 жовтня 2022 року починає працювати в штатному режимі бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу виключно через електронний кабінет запитів на бронювання (https://mobplan.minagro.gov.ua/ub-auth.html...).

16:15 17.10.2022

Мінмолодьспорту проводить набір учасників на третій потік онлайн-проекту «Єдина Україна»

Проект «Єдина Україна» — це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежності України.

16:13 17.10.2022