КНП "Врадіївська ЦРЛ" отримала автомобіль швидкої медичної допомоги

До 30-ї річниці незалежності України, за сприяння та підтримки народного депутата Максима Дирдіна, КНП "Врадіївська центральна районна лікарня" отримала автомобіль швидкої медичної допомоги категорії "А" для оперативного та комфортного транспортування пацієнтів до багатопрофільної лікарні м.Первомайськ та обласної лікарні м.Миколаїв.

10:51 25.08.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЛЮДМИЛУ ВАСИЛІВНУ ЦУРКАН - ДЕПУТАТА ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:00 25.08.2021

Свято футболу

23 серпня на футбольному майданчику Врадіївської районної гімназії відбулося свято футболу. Було організовано та проведено змагання з футболу, змагання з дисциплін «жонглювання м’яча», «ведення м’яча», «найкраще виконання пенальті», «найкращий воротар».

16:27 23.08.2021

Відбувся турнір з футболу  «пам’яті Колесніченка Василя Івановича»

Відбувся турнір з футболу «пам’яті Колесніченка Василя Івановича»

22 серпня на центральному стадіоні відбувся турнір з футболу ( у форматі 8 на 8 ) «пам’яті Колесніченка Василя Івановича». Це вже другий розіграш такого турніру, перший відбувся у 2017 році, і тепер його відновлено.Заявки на участь у турнірі подали 6 команд які було розподілено на 2 групи.

08:35 23.08.2021

Вітаємо з Днем народження!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МАРИНУ АНДРІЇВНУ ГАПОНОВУ – ДЕПУТАТА ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:00 23.08.2021