Подяка Народному депутату України Максиму Дирдіну

Виконавчий комітет Врадіївської селищної ради висловлює подяку Народному депутату України Максиму Дирдіну за сприяння у виділенні коштів на придбання дитячих майданчиків для ДНЗ «Золотий ключик», с.Новопавлівка та с.Адамівка.

16:08 03.08.2021

Увага! Участь в регіональних форумах!

Департамент інформує, що в Україні продовжується активна фаза реалізації Проєкту Європейського Інвестиційного Банку – «Основний кредит для аграрної галузі – Україна». Проєкт спрямований на підтримку та створення ланцюгів доданої вартості в галузях олійних, зернових, аквакультури та рибальства; модернізацію підприємств малого і середнього бізнесу, а також державних установ та служб в обраних ланцюгах.

16:01 03.08.2021

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРУ ВОЛОДИМИРІВНУ ФЕДЧИШИНУ - СТАРОСТУ СІЛ ВЕЛИКОВЕСЕЛЕ, БОБРИК, МАКІЄВО, НОВООЛЕКСІЇВКА!

08:00 03.08.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАТАЛІЮ ОЛЕКСІЇВНУ БАЙГЕР - НАЧАЛЬНИКА ВРАДІЇВСЬКОЇ ДПІ ГУ ДПС У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

08:00 02.08.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЛЮДМИЛУ ВОЛОДИМИРІВНУ ГОРДУЗ  СПЕЦІАЛІСТА - ДІЛОВОДА С.НОВОВАСИЛІВКА, ГРАЖДАНІВКА !

08:00 02.08.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА УРДЕНКА – ДЕПУТАТА ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:00 29.07.2021

Вітаємо з Днем народження!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МАРИНУ МИКОЛАЇВНУ БАХЧЕВАН - АДМІНІСТРАТОРА ЦНАП  ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:00 26.07.2021