Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСІЯ ДМИТРОВИЧА ОЦАБРИКА - ДЕПУТАТА ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:01 16.07.2021

Інформація для вступника до Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України

Отримання освіти є визнаним соціальним ліфтом у нашому суспільстві. З метою підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня Вашого, та членів Вашої громади Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України (далі – Інститут) оголошує у 2021 році прийом на навчання за освітнім ступенем бакалавр та магістр (денна і заочна форми навчання) за кошти фізичних або юридичних осіб (за контрактом) за спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування»; 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 053 «Психологія».

16:55 15.07.2021

Відбувся виїзд до села Покровське

Відділ соціального захисту Врадіївської селищної ради, Служба у справах дітей Врадіївської селищної ради та відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради щоденно працюють з сім’ями, в яких виховуються неповнолітні діти, які потребують посиленої уваги соціальних служб. Передусім тримаються в полі зору раніше виявлені родини, де діти страждали через скрутне матеріальне становище батьків, зловживання ними спиртними напоями чи наркотичними засобами, було зафіксовано насильство в сім’ї, інші негативні явища.

16:47 15.07.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПАВЛА МИКОЛАЙОВИЧА БАЛАБАНА - СТАРШОГО МАЙСТРА СЕСГ ВРАДІЇВСЬКА ДІЛЬНИЦЯ ВОЗНЕСЕНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АТ"МИКОЛАЇВГАЗ"!

08:01 15.07.2021

Оголошення!

Врадіївська селищна рада доводить до відома, що в Харківській області функціонує племінний завод з розведення гусей великої сірої та великої білої порід - ПП Племінне птахівниче підприємство «Роздольне», яке пропонує для реалізації підрощений молодняк племінних гусей двох та трьох тижневого віку.

10:06 12.07.2021

Вітаємо з Днем народження!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ЗАГАЛЬНОГО ВІДДІЛУ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - ЛАРИСУ БОРИСІВНУ ГОРДУЗ!

08:02 12.07.2021