Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АЛІНУ ВОЛОДИМИРІВНУ БАГРІН – СЕКРЕТАРЯ КЕРІВНИКА, ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ, ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:01 07.08.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕТЯНУ МИХАЙЛІВНУ САБАЛЮ – ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:00 07.08.2021

Вітаємо з Днем народження!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АЛЛУ СТАНІСЛАВІВНУ РЕБДЕЛО – НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ, ІНФОРМАЦІЙНОЇ, КАДРОВОЇ РОБОТИ ТА ДОКУМЕНТООБІГУ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:00 06.08.2021

Як запобігти ботулізму?

Ботулізм - це харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини і може призвести до тяжких наслідків. Водночас, ботулізму у більшості випадків можна уникнути, дотримуючись простих харчових правил.

16:07 04.08.2021

Увага! Субсидія! Термін подачі документів до 30.08.2021р.!

З травня 2021 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій», якою внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій (далі – Положення).

13:10 04.08.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЛЕОНІДА АФАНАСОВИЧА ТИМЧЕНКА – ГОЛОВУ РАДИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ І ПРАЦІ ВРАДІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

08:00 04.08.2021