Шановні роботодавці Врадіївської громади!

До Ваших послуг у службі зайнятості працює консультант роботодавця.Ваш особистий консультант допоможе здійснити підбір претендентів у разі поточної потреби у кадрах на Вашому підприємстві, а також сформувати кадровий резерв, адже служба зайнятості володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподілені на профільні групи, що сприяє оперативному підбору потрібних роботодавцю фахівців.

15:46 09.07.2021

Мінсоцполітики планує розширювати програми державної підтримки сімей з дітьми

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, коментуючи плани діяльності міністерства, зазначила про необхідність розширення та удосконалення програм державної підтримки сімей з дітьми. “Підвищити життєстійкість сімей з дітьми є одним із завдань щодо розвитку дітей та молоді в контексті досягнення Україною Цілей сталого розвитку ООН.

08:56 09.07.2021

До уваги одержувачів житлової субсидії

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

13:30 08.07.2021

З Днем родини!

Родина, родина – це вся Україна З глибоким корінням, з високим гіллям.                         Здавна відомо, що родина – то невичерпне джерело наснаги, любові та батьківських обов'язків. Кожна сім'я докладає зусиль аби не всохло родове дерево, бо «Без роду немає народу».

09:19 08.07.2021

У Врадіївській громаді відбулися народні гуляння Івана Купала

Івана Купала — стародавнє, красиве, квітуче, романтичне літнє свято. У цей день згадуються слов’янські традиції, шанують природні стихії сонця, води, трав і квітів, а ще молодості і любові. Свято Купала — одне з давніх свят східних слов’ян.

15:46 07.07.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА НЕСТЕРЕНКА - СТАРОСТУ СІЛ АДАМІВКА, НОВОГРИГОРІВКА!

08:03 07.07.2021