Дата: від до Скинути

Відсьогодні розпочинається інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників

Виявлення незадекларованих працівників: з 1 липня Держпраці та ДПС розпочнуть спільні інспектування  У полі зору цих відомств будуть роботодавці, які не відреагували на тривалу інформаційну кампанію та продовжують ухилятись від декларування найманих працівників.

14:33 01.07.2021

Земельна реформа в дії: найважливіші питання про зміни у сфері землеустрою

Сьогодні, 1 липня, в Україні запрацював вільний ринок землі. Відтепер українці стануть справжніми господарями своєї землі, адже зможуть не просто нею володіти, але й вільно розпоряджатися.

11:27 01.07.2021

Закон про обмеження обігу пластикових пакетів на території України

10 червня 2021 року набрав чинності Закон № 1489-IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Документ було офіційно опубліковано в газеті «Голос України» 9 червня. Однак більшість його положень почнуть працювати через 6 місяців, а заборона на поширення пакетів і покарання – через 9 місяців.

15:40 30.06.2021

Національне тестування Цифрограм 2.0

Міністерство цифрової трансформації України запустило на онлайн-платформі «Дія.Цифрова освіта» нову версію національного тесту на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0», яка містить 90 запитань.

15:16 30.06.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГЕОРГІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА РЕШЕТІЛОВА - ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОДА!

08:00 30.06.2021