Відбулося засідання оргкомітету

11 червня 2021 року, під головуванням секретаря селищної ради Віталія Ростова, відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 25-ї річниці Конституції України, Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України у Врадіївській селищній раді.

13:26 11.06.2021

Штормове попередження!

Від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: «Сьогодні, 10 червня, у найближчі 1-2 години по області та м. Миколаєву очікується гроза, місцями шквал 15-20 м/сек, значний дощ, в окремих районах град"

11:42 10.06.2021

Інтерактивний захід для дітей

Літній відпочинок може бути корисним не тільки для здоров’я, а й для пізнання чогось нового та цікавого. Перед початком літніх канікул 7 червня 2021 року фахівцем Врадіївської районної філії Миколаївського ОЦЗ Іванною Карпінською було проведено інтерактивний захід «Ким я стану, коли виросту?» в якому взяли участь 15-ть вихованців гуртка малювання Врадіївського будинку дитячої творчості.

11:19 10.06.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВИЧА КАСЬЯНЧУКА - НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ЦНАП ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:00 09.06.2021

Відбулася нарада директорів закладів освіти

Сьогодні, 08 червня 2021 року відбулася нарада селищного голови, секретаря селищної ради, заступників селищного голови із начальником відділу освіти селищної ради, керівниками загальноосвітніх навчальних закладів селищної ради та дошкільних навчальних закладів селищної ради. Проводилось обговорення проєкту рішення селищної ради "Про реорганізацію загальноосвітніх шкіл Врадіївської селищної ради" згідно плану трансформацій.

15:27 08.06.2021

Повідомлення щодо особистих та виїзних  прийомів громадян під час карантину

Повідомлення щодо особистих та виїзних прийомів громадян під час карантину

На виконання пункту 19 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 № 2, а також з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, на період карантину проведення особистих та виїзних  прийомів громадян у Врадіївській селищній раді тимчасово призупинено.

14:23 07.06.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ УЛЯНУ ВОЛОДИМИРІВНУ МОРОЗ - СПЕЦІАЛІСТА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ  ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:35 06.06.2021