Дата: від до Скинути

Регіональний проєкт «Інтенсифікація міжвідомчої співпраці на шляху до інклюзії в Миколаївській області»

Із вересня 2021 р. в рамках реалізації регіонального проєкту «Інтенсифікація міжвідомчої співпраці на шляху до інклюзії в Миколаївській області» розпочато професійну міжвідомчу взаємодію Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Миколаївського обласного центру зайнятості.

15:26 07.09.2021

Увага! Американський білий метелик

Американський білий метелик (АБМ) - Hyphantria cunea відноситься до шкідників обмежено поширених на території України. Пошкоджує понад 250 видів деревних і чагарникових рослин : шовковицю, клен, волоський горіх. З плодових пошкоджує яблуню, грушу, сливу, айву, черешню.  Шість—вісім гнізд шкідника на плодовому дереві здатні повністю його знищити. Метелик не живиться.

13:47 07.09.2021

На Миколаївщині за 2 місяці інспекційної кампанії легалізовано зайнятість 2730 працівників

Продовж липня - серпня  2021 року на Миколаївщині триває інспекційна кампанія Держпраці щодо виявлення незадекларованої праці. За результатами роботи інспекторів праці кількість застрахованих працівників у Миколаївській області зросла на 2730 осіб.

13:17 07.09.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВІРУ ОЛЕКСІЇВНУ ВОЗНЮК - РЕЄСТРАТОРА ЦНАП ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:02 07.09.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КОСТЯНТИНА МИКОЛАЙОВИЧА САВЧУКА - ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА СЕКТОРУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:01 07.09.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТАМАРУ ІВАНІВНУ ДАРІЄНКО - ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЕКОНОМІКИ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:00 07.09.2021