Зняття карантину, щодо африканської чуми свиней

Враховуючи, що протягом 40 днів не виявлено випадків захворювання свиней на АЧС та їх загибелі в зоні нагляду, а також виконання всіх заходів, передбачених планом щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней, 23 березня 2021 року на засіданні Надзвичайної протиепізоотичної комісії при Первомайській райдержадміністрації було прийнято рішення ЗНЯТИ КАРАНТИН на території Врадіївського сміттєзвалища, яке знаходиться на відстані 1,3 км від смт Врадіївка.

14:32 31.03.2021

Не допустимо пожежі в екосистемах

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

14:29 31.03.2021

Надання безоплатної правової допомоги суб’єктам пробації

30.03.2021 старшим інспектором Врадіївського районного сектору філії Центру пробації в Миколаській області Уляною Шидловською спільно з головним спеціалістом Врадіївського бюро правової допомоги Вознесенський міський центр з надання БВПД Оксаною Бондарчук було проведено лекцію для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

09:10 31.03.2021

Річниця визволення Врадіївщини та Миколаївської області від нацистських загарбників

29 березня 2021 року з нагоди 77-ї річниці визволення Врадіївщини та Миколаївської області від нацистських загарбників в парку Слави відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам- визволителям.

10:46 29.03.2021

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Врадіївської селищної ради

Враховуючи складну епідемічну ситуацію в Миколаївській області, рішенням позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Врадіївській селищній раді від 26 березня 2021 року (протокол №2), з 00.00 годин 00 хвилин 27 березня 2021 на території Врадіївської селищної ради встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, з цього моменту набувають чинності наступні обмеження і заборони щодо:

22:18 26.03.2021

Шановні пацієнти!

У зв’язку з погіршенням стану щодо захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19, за медичною допомогою можете звернутись у разі:

16:10 26.03.2021

З 27 березня в Миколаївській області встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки

Враховуючи складну епідемічну ситуацію в Миколаївській області, зростаючу кількість госпіталізацій пацієнтів з підтвердженим COVID-19 та підозрою на коронавірусну інфекцію, завантаженість ліжок, які підключені до подачі кисню, рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 березня 2021 року (протокол №14), з 00.00 годин 00 хвилин 27 березня 2021 на адміністративній території Миколаївської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

15:37 26.03.2021

Інформація  щодо профілактичних заходів протидії поширення  коронавірусної хвороби

Інформація щодо профілактичних заходів протидії поширення коронавірусної хвороби

26 березня 2021р. мобільною групою з питань контролю за дотриманням карантинних вимог працівниками Кривоозерського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області спільно з представниками Врадіївської селищної ради, працівниками відділення  поліції №2 Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області, проведено рейдові перевірки торгівельних об’єктів, розташованих на території громади.

13:51 26.03.2021