Компенсація за новостворені робочі місця

Постановою КМУ від 15.04.2013 р. №347 «Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення» затверджено Порядок, який визначає механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.

09:50 10.03.2021

Інформація Управління Державної казначейської служби України у Врадіївському районі

Управління Державної казначейської служби України у Врадіївському районі доводить до відома  жителів  Врадіївського району, що  09.03.2021 перераховано:  -  кошти за приміський  проїзд ветеранів Великої  вітчизняної  війни (пільги)   за    лютий  2021  року на суму 8100,0 грн.; -    кошти за послуги зв’язку пільгової   категорії населення за лютий 2021  року    на суму 1700,0 грн.

09:47 10.03.2021

Порядок оформлення угоди купівлі продажу землі

Найбільш поширеною формою переходу права власності на землю є договір купівлі-продажу земельної ділянки. Обов'язковою умовою укладання угоди, як і будь-яких угод з нерухомістю, є нотаріальне оформлення договору відчуження. Підтвердженням придбання землі є правовстановлюючий документ на земельну ділянку. Крім цього документа, від продавця може знадобитися проект відведення земельної ділянки. Він визначає межі землі, координати ділянки, юридичні підстави набуття права власності продавцем, обмеження. Однак проект земельного відводу може бути на руках далеко не у всіх власників.

10:26 09.03.2021

Алгоритм дій для зміни цільового призначення земельної ділянки

Відповідно до статті 1 Закону України «Про землеустрій» цільове призначення земельної ділянки – використання земельної ділянки за призначенням, визначеним на підставі документації із землеустрою у встановленому законодавством порядку.

10:17 09.03.2021

В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua

Тепер Україна має свій офіційний вебсайт https://ukraine.ua/. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

09:23 09.03.2021

Привітання селищного голови з нагоди міжнародного жіночого дня — 8 березня!

Дорогі жінки, від імені Врадіївської селищної ради, її виконавчого комітету і депутатського корпусу, всіх чоловіків громади та від себе особисто, щиро вітаю Вас із прекрасним святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

10:19 05.03.2021

Віталій Кім представив нового голову Первомайської райдержадміністрації

В четвер, 4 березня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім представив нового голову Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області Сергія Саковського.

16:21 04.03.2021

Проведено виїзд у сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах

Начальником відділу соціального захисту спільно з представниками центру надання соціальних послуг 2 та 3 березня 2021 року були здійснені виїзди до сіл Адамівка, Краснопіль, Веселий Лан, Федорівка для проведення роботи щодо здійснення моніторингового обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

16:15 04.03.2021

Обережно! Фальсифіковані пестициди!

Початок польових робіт у сільському господарстві завжди супроводжується сезонним збільшенням на ринку попиту та пропозиції засобів захисту рослин, тому що кожен аграрій прагне отримати прибуток від своєї діяльності.

15:12 02.03.2021