Змагались юні важкоатлети

12 березня 2021 року на базі Врадіївської ДЮСШ відбулися обласні змагання з важкої атлетики серед учнів ДЮСШ юнаків та дівчат 2006-2007, 2008-2010 р.н. У змаганнях взяли участь три  команди з міст Очакова, Первомайська та смт.Врадіївки.

14:56 16.03.2021

Методична підтримка Миколаївського відділення Асоціації міст

У п'ятницю, 12 березня, експерти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України з бюджетних та юридичних питань - Юлія Забродкіна та Лідія Віштал провели консультацію для керівництва Врадіївської селищної ради.

15:53 12.03.2021

Вузликовий дерматит великої рогатої худоби: проблеми та шляхи вирішення.

Останнім часом захворювання на заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби (або нодулярний дерматит), яке раніше було характерне для країн Африки, набуло широкого поширення. На сьогодні хвороба  реєструється в Російській Федерації, Вірменії, Азербайджані, Казахстані,  Албанії, Болгарії, Греції, Кіпрі, Туреччині, Ірані, країнах Прибалтики.

15:42 12.03.2021

Що вато знати про ящур?

Кривоозерське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу власників тварин: ящур – гостра , висококонтагіозна хвороба тварин ряду парнокопитних підряду жуйних , а також сімейства свиней та верблюдових.

15:34 12.03.2021

Служба зайнятості пропонує професійне навчання безробітних  на замовлення роботодавців

Служба зайнятості пропонує професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців

З метою вирішення кадрових потреб підприємств, установ та організацій у робочій силі, пропонуємо скористатись такою соціальною послугою служби зайнятості, як професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

17:53 11.03.2021

Реєстрація в службі зайнятості за допомогою онлайн сервісу   «Електронна черга»

Реєстрація в службі зайнятості за допомогою онлайн сервісу «Електронна черга»

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує сучасні сервіси з метою надання повного спектру якісних послуг населенню.

16:48 11.03.2021

Засідання ініціативної групи по створенню та формуванню складу молодіжної ради при Врадіївській селищній раді

11 березня в кабінеті голови Врадіївської селищної ради відбулося засідання ініціативної групи по створенню та формуванню складу молодіжної ради при Врадіївській селищній раді.

16:37 11.03.2021