Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ІННУ МИКОЛАЇВНУ ЧЕРКАЛЕЦЬКУ – ІНСПЕКТОРА С.НОВОВАСИЛІВКА, С.ГРАЖДАНІВКА!

08:03 22.04.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СЕРГІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА ГОРДУЗА – ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:01 22.04.2021

Врадіївський ППБ отримав новий автомобіль швидкої медичної допомоги

Сьогодні, 21 квітня  2021 року, з метою підвищення доступності надання екстреної медичної допомоги населенню Врадіївської громади, за сприяння народного депутата України Максима Дирдіна, автопарк Врадіївського пункту постійного базування Миколаївського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф поповнився автомобілем швидкої допомоги класу «В». З робочим візитом на місце події завітали селищний голова Микола Москаленко, сектретар селищної ради Віталій Ростов та головний лікар Врадіївської районної центральної лікарні Оксана Ростова.

15:53 21.04.2021

Виїзд працівників центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради до с.Доброжанівка

Соціальне сирітство - феномен в житті українського соціуму, який стрімко поширюється серед громадян з низькою соціальною відповідальністю. Поява цього явища свідчить про кризу інституту сімї, нездатність протистояти соціально-економічним змінам. Соціальні сироти - це особлива група дітей, які мають сім'ю, батьків але залишились без батьківського піклування з тих чи інших причин.

14:46 21.04.2021

Бережіть бджоли від отруєнь!

Останнім часом випадки отруєння бджіл стали непоодинокими та спричиняють клопоту як пасічникам, які несуть збитки, так і сільському господарству. Для виключення випадків отруєння бджіл під час обробітку сільськогосподарських культур необхідно дотримуватися наступних правил, що встановлені законодавством України.

10:58 21.04.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВОЛОДИМИРА ВАЛЕРІЙОВИЧА ТІМАНОВСЬКОГО – ДЕПУТАТА ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

08:05 21.04.2021

Вітаємо з ювілеєм!

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ОЛЕНУ ДМИТРІВНУ АНДРУСИК – ДИРЕКТОРА НОВОМИХАЙЛІВСЬКОЇ ЗОШ!

08:00 21.04.2021

Мінцифри спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис

Для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Мінцифри спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис.

16:37 19.04.2021