Як захиститись від інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом?

Інфекційні захворювання до теперішнього часу є найбільш поширеними захворюваннями в усьому світі. Гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, дифтерія, кашлюк, правець, краснуха, пневмококова, менінгококова інфекція, туберкульоз, інфекційний мононуклеоз, скарлатина, коронавірус…

10:29 01.03.2024

У Врадіївській громаді завершився II етап змагань з баскетболу серед юнаків і дівчат в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

29 лютого 2024 року у Врадіївській громаді завершився II етап змагань з баскетболу серед юнаків і дівчат в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

09:32 01.03.2024

Що таке «невидимі поранення» та як підтримати військових?

Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце – до кардіолога. Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися до фахівця з ментального здоров’я. Через стигму та хибні уявлення, «невидимі поранення» забирають сили навіть у найстійкіших.

09:28 01.03.2024

Щодо запровадження ведення переліків підприємств експортерів меду

На виконання листа Держпродспоживслужби від 31.01.2024 № 11.2.2 3/2109 та листа від 01.02.2024 №14.2.2/477/24 Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що відповідно до повідомлення Генерального Директорату Європейської комісії з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів мед та інші продукти бджільництва, призначені для споживання людиною, все частіше стають предметом шахрайства та фальсифікації, зокрема внаслідок додавання сторонніх цукрів.

16:41 29.02.2024

Змагання з шахів серед школярів Врадіївщини

29 лютого відбулися змагання Врадіївської територіальної громади з шахів серед учнів закладів середньої освіти, хлопчиків та дівчат. На турнір прибуло 9 команд. Інтелектуальна дуель юних гройсмейстерів викликала електричні розряди в повітрі.

16:22 29.02.2024

Рішення про перерахунок пенсій прийнято

На сайті Уряду оприлюднено постанову від 23.02.2024 № 185 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році“, якою передбачено проведення індексації пенсій, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим віковим категоріям пенсіонерів.

16:10 29.02.2024

У березні 2024 року Українська компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

14:17 29.02.2024

ГК «Нафтогаз України» пропонує перевірити та оновити особисті дані за особовим рахунком.

Як це зробити онлайн? Актуалізація даних є важливою процедурою, адже від неї залежить правильність нарахувань в платіжках, швидкий доступ до онлайн сервісів нашої компанії, коректне інформування, вчасна передача показань та надання актуальної інформації за особовим рахунком.

11:14 29.02.2024

Як ставити цілі? (щоб їх досягати)

Щоб не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.

08:20 29.02.2024