Дата: від до Скинути

У Врадіївській громаді пройшли спортивні змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу

16 лютого 2022 року Україна вперше відзначала День єднання. Державну ініціативу щодо посилення консолідації українського суспільства та зміцнення його стійкості. День коли українці мали стати пліч-о-пліч заради майбутніх поколінь.

16:18 16.02.2024

Відбулися показові майстер-класи вихователів на базі Врадіївського ЗДО «Калинонька»

На минулому тижні, а саме 15 лютого 2024 року, на базі Врадіївського ЗДО «Калинонька» відбулися показові майстер- класи вихователів Андрш А.Я., Фортуни К.М., Кратофіль М.С. та Хараїм І.Д. Про це повідомляє на своїй сторінці фейсбук відділ освіти Врадіївської селищної ради.

14:44 16.02.2024

16 лютого в Україні відзначається День єднання

Це державна ініціатива, яка була вперше проведена 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».

08:10 16.02.2024

Лінії емоційної підтримки МОМ

Кому дзвонити, коли зле? Яку лінію краще обрати? Це справді безкоштовно? Хочемо більше розповідати про лінії психологічної допомоги та звикати відкриватися, коли емоції б’ють через край.

12:57 15.02.2024

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно, 15 лютого український народ перегортає трагічні сторінки історії і віддає глибоку шану усім тим, хто був змушений пройти вогняні бойові дії у Республіці Афганістан та в інших «гарячих» точках нашої планети.

09:58 15.02.2024