Як запобігти виникненню кишкових захворювань внаслідок вживання  питної води

На території Миколаївської області, внаслідок збройної агресії російської федерації проти  України, в тому числі  після підриву греблі Каховської ГЕС відбувається забруднення поверхневих вод та підземних водоносних горизонтів,  які використовуються як джерела  питного водопостачання різними хімічними та бактеріологічними чинниками: залишки військової техніки, розірваних снарядів, загиблі тварини, тощо. Забруднена питна вода може призвести як до хімічних отруєнь так і бути  джерелом  виникнення багатьох кишкових інфекційних захворювань: вірусного гепатиту А, холери, дизентерії, та інших гострих  кишкових інфекцій  тощо.

15:43 09.02.2024

Служба в поліції

Якщо ти вважаєш, що володієш якостями, які повинні бути притаманні поліцейському, тоді ти точно подолаєш усі випробування та станеш на варті правопорядку.

11:17 09.02.2024

Чому тривожність - привід навідатися до сімейного лікаря?

Сімейний лікар є найпершим порадником у всіх скаргах на здоров’я, зокрема й ментальне. Терапевтка Ірина Шиманська поділилася власним досвідом після навчання за програмою ВООЗ mhGAP і пояснила, чому радить звертатися по допомогу вчасно.

11:08 09.02.2024

Як цифровізуються регіони: показник інституційної спроможності

Щорічно Міністерство цифрової трансформації України досліджує Індекс цифрової трансформації регіонів. Це дає змогу оцінити ефективність цифрових рішень на місцях та визначити рівень цифрової культури громадян.

16:28 08.02.2024

Знайомимо з національними амбасадорами проєкту

Юлія Герасимова – шестиразова чемпіонка України та учасниця трьох чемпіонатів Європи у складі збірної України з волейболу, а ще – національний амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

11:30 08.02.2024