Дата: від до Скинути

Соціальні норми, які враховуються при наданні пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» визначені послуги, на які надається пільга:

08:51 21.02.2024

21 лютого в усьому світі відзначається День рідної мови

Історія цього свята починається 21 лютого 1952 року, коли студенти-демонстранти у Східному Пакистані (Бангладеші) були розстріляні за те, що вимагали визнати бенгальську мову однією з державних мов країни. На той час у країні офіційною була визнана мова урду, якою послугувалися лише 3% населення.

08:16 21.02.2024

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

Із метою відзначення у Врадіїській громаді Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, сьогодні, 20 лютого 2024 року відбулася церемонія покладання квітів.

10:37 20.02.2024

День Героїв Небесної Сотні: «Залишаємося гідними своїх Героїв!»

Щорічно, 20 лютого відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день вшановують подвиг громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

08:36 20.02.2024

Як розпізнати проблеми з ментальним здоров’ям у дитини?

Усвідомити, що психіка похитнулася, і вказати на це самому собі буває доволі складно. Та все ж ми помічаємо власну розгубленість чи бажання кричати й трощити все навколо через якусь дрібницю. Ми розуміємо, що щось не так, бо ми — дорослі.

08:34 20.02.2024

Кіберполіція разом з українськими волонтерами запрошує долучитись до соціального проєкту «BRAMA»

Посилання на проєкт https://t.me/+RpBrsJpIk2tmZTIy. BRAMA – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

14:53 19.02.2024

Петиція про термінове прийняття законопроєкту № 9560-1

Петицію про термінове прийняття законопроєкту № 9560-1, який легалізує допомогу громад Збройним Силам України через зміни до Бюджетного Кодексу України, зареєстрував на сайті Верховна Рада України Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

08:23 19.02.2024