Насолодіться улюбеним смаколиком усвідомлено

Вправи на усвідомленість (або ж майндфулнес) це справді класний інструмент боротьби зі стресом і тривожністю — водночас приємний і доступний всюди. Головне — зосередитися на моменті «тут і зараз» та залучити якомога більше органів чуття.

14:22 28.02.2024

Співчутття з приводу передчасної смерті Яровенчука Василя Володимировича

Колектив Врадіївської селищної ради, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття рідним і близьким, з приводу непоправної втрати – смерті Яровенчука Василя Володимировича.

09:25 28.02.2024

Отримуйте довідки онлайн

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua є можливість замовити онлайн довідки, які підтверджені QR-кодом: •    довідка про доходи пенсіонера для субсидій; •    довідка про доходи пенсіонера; •    витяг з Реєстру застрахованих осіб; •    довідка ОК-5 та ОК-7; •    довідка про трудовий та страховий стаж; •    повідомлення про відкриття персональної електронної облікової електронної картки; •    дані про нараховану заробітну плату; •    дані про нараховану заробітну плату в межах максимальної величини; •    дані про особливі умови праці; •    витяг з ЕТК; •    витяг з ЕРЛН.

08:16 28.02.2024

Щодо протидії поширення неякісних препаратів

Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок надає копію повідомлення від Держлікслужби в рамках міжнародної взаємодії та обміну інформацією:

08:14 28.02.2024

26 лютого в Україні — День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Ми віддаємо шану всім нашим співгромадянам, які цього дня 2014 року вийшли на мітинг у Сімферополі та висловилися на підтримку територіальної цілісності України. Усім, хто ці десять років боровся й наближав інший день — день деокупації Криму. День української перемоги.

10:10 26.02.2024

Два роки повномасштабного вторгнення

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Російсько-українська війна, що тривала з 2014 року перейшла у нову, відкриту та гарячу фазу. Організація Об’єднаних Націй визнала війну РФ проти України найсерйознішим збройним конфліктом в Європі від часів Другої світової війни. Про те, що відбувалось протягом останніх двох років нагадуємо у фотофактах.

09:18 24.02.2024

Звернення селищного голови Миколи Москаленка до жителів Врадіївської громади

Шановні земляки, 24 лютого 2022 року о 3:40 ранку росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Прошу вас, у другу річницю вторгнення, завтра, 24 лютого 2024 року, о 09:00 зупиніться на хвилину, зупиніть транспорт, розмови, виключіть телевізор, радіо в авто, схиліть голови у хвилині мовчання перед нашими воїнами, які поклали найцінніше – своє життя за мирне європейське майбутнє України. Вшануйте світлу пам'ять всіх безневинних дітей і мирних громадян, які загинули внаслідок злочинних дій російської держави-терориста. Одна хвилина в добу. Лише одна хвилина для вшанування пам'яті сотні тисяч життів…

13:44 23.02.2024

У Нечаянській громаді пройшли змагання з волейболу та футзалу у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

У четвер, 22 лютого, у Нечаянській громаді на базі Благодарівського ліцею відбулися змагання з волейболу та футзалу у рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Учасниками яких стали команди Благодарівського та Нечаянського ліцею.

13:21 23.02.2024