Зарахування до страхового стажу жінкам часу догляду за дитиною до трьох років.

До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій ніж мінімальний страховий внесок.

11:22 13.02.2024

Штормове попередження!

12.02.2024 о 08.18 від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове  попередження:  “у  найближчі  1-2  години 12 лютого 2024 року по  області та м. Миколаєву очікується посилення південного  вітру 15-20 м/сек. Така погода збережіться до кінця доби. Перший рівень не-безпечності “жовтий”.

10:11 12.02.2024

Хто подбає про тих, хто дбає про всіх? Мова про мам, що часто нехтують відпочинком, власним сном і здоров’ям – аби лише у рідних все було добре.

Сімейний лікар оберігає фізичне й ментальне здоров’я мам. Нова комунікаційна кампанія «Ти як?» – саме про це. Бо дуже важливо, щоб наші мами знали: до «сімейного» можна й треба звертатися не лише тоді, коли серце болить фізично, а й тоді, коли зле через тривогу та стрес.

09:52 12.02.2024

«Ти як?»: координація послуг з підтримки психічного здоров‘я в громадах Миколаївщини

У п’ятницю, 9 лютого, з метою координації дій, щодо впровадження Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» на територіальному рівні Галицинівську громаду відвідав заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров, координаторка Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» в Миколаївській області Руслана Омелянчук, начальник управління охорони здоров‘я ОВА Максим Безносенко та його перший заступник Ірина Ткаченко, перший заступник начальника Миколаївської районної військової адміністрації Андрій Грейц та заступник начальника Миколаївської РВА Раміль Агабеков.

18:47 09.02.2024

Щодо права на призначення житлової субсидії громадянам, які проживають в будинку, що не є їх власністю

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, в тому числі:

15:44 09.02.2024