Як вислухати та підтримати людину в стресі?

Якщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть буть ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує. Зберігайте спокій, представтесь і скажіть, що бажаєте допомогти.

10:05 06.02.2024

На Миколаївщині стартували змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

У понеділок, 5 лютого, офіційно розпочалися змагання у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», до якого долучилася й Миколаївська область. Це другий етап, який відбуватиметься на рівні територіальних громад.

08:52 06.02.2024

Інфографіка "ВПО після 1 Березня 2024". Кому виплати подовжуються, а кому умови переглядатимуться

Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

15:57 05.02.2024

Волонтерська діяльність Врадіївського ліцею №1

Наші ліцеїсти з великою душевністю віднеслися до волонтерської роботи "Тепло наших сердець на передову". З 23 по 29 січня у нашому навчальному закладі проходила акція виготовлення окопних свічок для наших Героїв. Велика шана, любов і повага передалась у дитячих малюнках. Дякуємо вам за вашу мужність і героїзм. Слава нашим Героям!!! Слава Україні!!!

11:39 05.02.2024

Вправи, що допоможуть заснути

У складні для психіки періоди сон переходить у так звану «стадію очікування» — ми наче спимо, але готові будь-якої миті бігти до укриття. Сон — основа ментального здоров'я. Без нього нам ніяк, тож навіть зараз потрібно робити все можливе, щоб засинати раніше і спати потрібну кількість годин.

11:37 05.02.2024

Нарада Первомайської РВА з питань стану оборонно-мобілізаційної роботи

2 лютого 2024 року відбулась нарада з сільськими, селищними, міськими головами територіальних громад Первомайського району під головуванням начальника Первомайської районної військової адміністрації Сергія САКОВСЬКОГО за участі заступників начальника РВА, керівного складу Первомайського РТЦК та СП, представниками Національної поліції.

09:48 05.02.2024