Як  запобігти захворюванню на африканську чуму свиней та інші  хвороби.

Як запобігти захворюванню на африканську чуму свиней та інші хвороби.

З метою захисту території Врадіївщини та населення від збудників та хвороб тварин   Кривоозерське управління Головного управління Держпродспожитвслужби в Миколаївській області   та Врадіївська районна державна лікарня ветеринарної медицини   надає  рекомендації по утриманню свиней.

15:38 22.03.2021

20-річний ювілей відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання центру надання соціальних послуг

20 березня 2021 року відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради відзначає 20-річний ювілей з дня свого створення.

15:29 19.03.2021

У Миколаєві проведуть базовий тренінг навчальної програми «Молодіжний працівник»

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні продовжує реалізовувати навчальну програму «Молодіжний працівник».

09:58 19.03.2021

Кібербулінг – небезпека, яка чатує в інтернеті і несе загрозу дітям

Булінг – це агресивна поведінка щодо певної особи чи групи людей, метою якої є домінування над жертвою. З розвитком інтернет комунікацій, такий вид взаємодії з людьми проник і в онлайн режим. За статистикою 80% українських дітей піддають булінгу, навіть не усвідомлюючи цього.

09:46 19.03.2021

Порядок одержання допуску (посвідчення) на право роботи пов’язаної із пестицидами і агрохімікатами

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує особам, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт, про необхідність одержання допуску (посвідчення) та посвідчення на право роботи із зазначеними препаратами).

09:36 19.03.2021

Роботодавеь не виплатив заробітну плату при звільненні. Як діяти?

Якщо ви вирішили звільнитися – можете розраховувати, що роботодавець виплатить вам усю зароблену вами суму коштів у день звільнення. Якщо ж цього дня ви не працювали – кошти повинні виплатити не пізніше наступного дня після пред'явлення вимоги про розрахунок. Але що робити, якщо роботодавець "забув" вас розрахувати?

09:31 19.03.2021

Увага! Збільшення штрафів за порушення правил ПДР

17 березня 2021 року набув чинності Закон України №1231 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», що  посилив відповідальність за порушення Правил дорожнього руху.

09:27 19.03.2021