Дата: від до Скинути

До уваги випускників та їх батьків!  «Кластер професій» – електронний каталог професій.

До уваги випускників та їх батьків! «Кластер професій» – електронний каталог професій.

В онлайн режимі можна ознайомитися з фахами, які затребувані на ринку праці. Кожна професія містить інформацію про тип професійної діяльності, історію виникнення, цікаві факти, вимоги до працівника та чим він займається на робочому місці. Тут представлено 100 професій, які є найбільш затребуваними в Миколаївській області, інтерактивна карта навчальних закладів.

10:33 14.04.2021

Фінансова підтримка виробників плодів, ягід, винограду та хмелю

У державному бюджеті на поточний рік передбачені видатки для фінансової підтримки суб’єктів господарювання – юридичних осіб, що проводять діяльність  у галузях садівництва, виноградарства  та хмелярства. Порядок використання бюджетних коштів затверджений  постановою КМУ від 15.07.2005р №587.

10:09 14.04.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВУ ФГ "АННУШКА", ДЕПУТАТА ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - ВАЛЕНТИНУ МИКОЛАЇВНУ МАКСИМЕНКО!

08:10 14.04.2021

Вітаємо з Днем народження!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - АЛЛУ МИХАЙЛІВНУ БОЛГАРИНУ!

08:00 14.04.2021