Дата: від до Скинути

Фітосанітарний стан сільськогосподарських угідь в господарствах Миколаївської області

Проведеним моніторингом встановлено, що на посівах озимої пшениці спостерігається активне заселення зимовим зерновим кліщем. Погодні умови сприяють його розвитку та живленню. Довідково: зимовий зерновий кліщ (Penthaleus major Duges) - дорослі кліщі до 1 мм довжини, овальні, темно-зелені або майже чорні з червоними ногами.

09:25 12.04.2021

Випалювання сухостою — незаконна діяльність, що несе загрозу природному фонду України

В Україні розпочався пожежонебезпечний період. У цей час, унаслідок необережного поводження з вогнем, або ж зумисного підпалу сухостою, можуть бути знищені гектари природних екосистем, а разом з тим — тварини та птахи, які там мешкають. Якщо ж для людей це не вагомий аргумент (як показує практика), варто задуматися про безпеку власних садиб, а також своє життя та здоров'я. Адже нерідко вогонь із сухостою перекидається на житлові будинки та господарчі споруди, більше того, навіть самі палії стають жертвами зумисно спровокованого полум'я

08:35 12.04.2021

Увага! Рішення позачергової комісії з питань ТЕБ та НС при Врадіївській селищній раді від 09.04.2021р.

Сьогодні, 09 квітня 2021 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Врадіївській селищній раді, за результатами якої були прийняті відповідні рішення:

15:47 09.04.2021

Звернення селищного голови до мешканців громади

Шановні жителі Врадіївської територіальної громади! Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на території Врадіївської селищної ради, на жаль, не дає підстав для оптимізму. Згідно даних офіційної статистики, станом на 10:00  9 квітня 2021 року в Миколаївській області за добу виявили 371 випадок коронавіруса,  на жаль є втрати.

15:05 09.04.2021

Вітаємо з Днем народження!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДИРЕКТОРА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ЗОШ – ЛАРИСУ МИКОЛАЇВНУ АСТРАБСЬКУ!

08:00 09.04.2021

Огляд виконання робіт з встановлення системи протипожежного оповіщення у Врадіївській ЗОШ №1

Сьогодні, 08 квітня 2021 року, заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів Іван Коломійчук здійснив огляд виконання робіт з монтажу та встановлення системи протипожежного оповіщення у Врадіївській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів №1.

13:46 08.04.2021

Про Національний проєкт "Гордість нації"

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, представників бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян! Інформуємо Вас про можливість надати кандидатури або самим стати учасниками Національного проєкту "Гордість нації", який започаткований Українським інформаційно-видавничим центром "Галактика". 3 метою представлення спільноті незламних, успішних українців, їхні здобутки, відзнаки та заслуги.

13:36 08.04.2021

До уваги роботодавців!   Дуальне навчання – нові можливості для Вас!

До уваги роботодавців! Дуальне навчання – нові можливості для Вас!

Дуальна форма навчання для роботодавців – це можливість: • підготовки кадрів під своє виробництво; • економія часу та коштів на пошук робітників, їх перенавчання та адаптацію до умов конкретного підприємства.

13:25 08.04.2021