Дата: від до Скинути

Увага! Рішення позачергової комісії з питань ТЕБ та НС при Врадіївській селищній раді

Сьогодні, 07 квітня 2021 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Врадіївській селищній раді, за результатами якої були прийняті відповідні рішення:

15:55 07.04.2021

Вітання з Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Шановні жителі громади, щиро вітаю Вас з Благовіщенням Пресвятої Богородиці! Благовіщення - одне з найбільших християнських свят. В його основі - повідомлення ангела Гавриїла Діві Марії „благої вісті” про народження у неї божественного немовляти, Спасителя роду людського.

09:30 07.04.2021

Висадка саджанців в рамках акції "Створюємо ліси разом"

Сьогодні, 6 квітня, керівництво Врадіївської громади на чолі з селищним головою Миколою Москаленком, спільно з  делегацією працівників  ДП «Врадіївський лісгосп» та 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області, представниками місцевої газети «Вісник Врадіївщини», взяли участь у всеукраїнській акції  «Створюємо ліси разом», ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України.

16:41 06.04.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ЛЕОНІДОВИЧА ХОРОШЕВА - НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ АПАРАТУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РДА!

07:33 06.04.2021

Увага! Закриття продовольчих ринків!

Сьогодні, 05 квітня 2021 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Врадіївській селищній раді. У зв'язку зі збільшенням кількості захворювань на COVID-19 та вжиття заходів щодо протидії розповсюдженню вірусної хвороби, комісія прийняла рішення - ЗАКРИТИ ПРОДОВОЛЬЧІ РИНКИ на території Врадіївської селищної ради до 12.04.2021 року.

19:17 05.04.2021

Гід з державних послуг – твій путівник у світі держпослуг

З метою підвищення обізнаності не тільки громадян України, а й іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах щодо державних послуг, які можна отримати в Україні та мінімізації побутової корупції при їх отриманні 27 серпня 2020 року Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/

14:58 05.04.2021

Про порядок повідомної реєстрації колективних договорів

Відділ соціального захисту Врадіївської селищної ради нагадує усім зацікавленим сторонам соціального діалогу у сфері укладення колективних договорів, а саме керівникам підприємств, установ та організацій, представникам профспілок, а у разі їх відсутності уповноваженим представникам трудових колективів, іншим роботодавцям селища про порядок повідомної реєстрації колективних договорів.

14:10 05.04.2021

Вітаємо з Днем народження!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - СЕТІР АЛЬОНУ ВОЛОДИМИРІВНУ!

07:47 04.04.2021

Увага! Додаткові карантинні обмеження на території Врадіївської селищної ради!

Сьогодні, 01 квітня 2021 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Врадіївській селищній раді, за результатами якої були прийняті відповідні рішення:

14:18 01.04.2021