Перший пішов...Знайшли  порушника, який викинув сміття на територію пасовища

Перший пішов...Знайшли порушника, який викинув сміття на територію пасовища

Сьогодні, 15 квітня 2021 року, завдяки небайдужим громадянам та за допомогою працівників поліції було встановлено особу, яка вчора викинула сміття на територію пасовища, що розташоване біля колишньої першої бригади, неподалік смт Врадіївка.

15:55 15.04.2021

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання

Шановні споживачі! На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 КП «Водогін – Врадіївка» доводить до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити тарифи на централізоване водопостачання.

13:34 15.04.2021

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання

Шановні споживачі! На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 КП «Врадіївське ЖКГ» доводить до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити тарифи на централізоване водопостачання.

13:25 15.04.2021

Інформація про вступ до Миколаївського національного аграрного університету

Миколаївський національний аграрний університет здійснює набір до магістратури за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» на заочну форму здобуття освіти відповідно до ліцензії (Наказ МОН України №1565 від 19.12.2016).

08:22 15.04.2021

Викинув сміття – не забудь хрюкнути!

Вже не вперше на території Врадіївської селищної ради порушується тема стихійних сміттєзвалищ, які є одними із основних джерел забруднення навколишнього середовища. Їх можна побачити на будь-якій території, такій як: ліси, поля, балки. Крім того, тонни сміття викидаються і на узбіччя доріг.

16:34 14.04.2021

До уваги випускників та їх батьків!  «Кластер професій» – електронний каталог професій.

До уваги випускників та їх батьків! «Кластер професій» – електронний каталог професій.

В онлайн режимі можна ознайомитися з фахами, які затребувані на ринку праці. Кожна професія містить інформацію про тип професійної діяльності, історію виникнення, цікаві факти, вимоги до працівника та чим він займається на робочому місці. Тут представлено 100 професій, які є найбільш затребуваними в Миколаївській області, інтерактивна карта навчальних закладів.

10:33 14.04.2021

Фінансова підтримка виробників плодів, ягід, винограду та хмелю

У державному бюджеті на поточний рік передбачені видатки для фінансової підтримки суб’єктів господарювання – юридичних осіб, що проводять діяльність  у галузях садівництва, виноградарства  та хмелярства. Порядок використання бюджетних коштів затверджений  постановою КМУ від 15.07.2005р №587.

10:09 14.04.2021

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВУ ФГ "АННУШКА", ДЕПУТАТА ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - ВАЛЕНТИНУ МИКОЛАЇВНУ МАКСИМЕНКО!

08:10 14.04.2021