Співчуття з приводу загибелі військовослужбовця  - Ковенєва Юрія Олексійовича

Співчуття з приводу загибелі військовослужбовця - Ковенєва Юрія Олексійовича

Врадіївська селищна рада висловлює глибокі співчуття всім рідним і близьким загиблого військовослужбовця БрСпП "Азов" Національної гвардії України – Ковенєва Юрія Олексійовича. Низький уклін та вічна пам'ять нашому воїну-захиснику…

15:12 25.08.2023

За сприяння Мінветеранів в Україні відкрито шість Центрів ветеранського розвитку

Міністерство у справах ветеранів України продовжує створення мережі Центрів ветеранського розвитку. Вони є важливою складовою у процесі формування й реалізації державної політики у сфері професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Воїнів.

14:03 25.08.2023

Привітання селищного голови Миколи Москаленка з Днем Незалежності України!

Шановні жителі Врадіївської громади! Щиро вітаю Вас з великим національним святом – Днем Незалежності України! Це данина пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за українську державність. Це день, коли на карті світу з’явилася нова незалежна держава.

08:38 24.08.2023