Вітаємо з Ювілеєм!

Щиро вітаємо з ювілеєм Гапонову Марину Андріївну – депутата Врадіївської селищної ради восьмого скликання.

09:12 23.08.2023

Чи має право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника дружина військового, який загинув на фронті, якщо вона виховує малолітню дитину загиблого?

Пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, а також членів їх сімей врегульовано Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

15:31 22.08.2023

Заходи боротьби з бур’яном ПОВИТИЦЯ ПОЛЬОВА

Уражені рослини сильно слабнуть, призупиняються в рості і розвитку, поступово гинуть. Насіння отруйне. Крім того, повитиці часто є переносниками вірусів та інших хвороб з одних рослин на інші. Бур’ян внутрішнього карантину (він вже є на території України, при виявлені його необхідно ЗНИЩИТИ !!!)

16:40 21.08.2023

Супермаркет рішень для громад

«Супермаркет рішень для громад». Такий цифровий банк послуг з відбудови та розвитку територій започаткувала Асоціація малих міст України. Тепер в цій «онлайн-скарбниці» є рішення від Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? задля збереження психоемоційного стану та посилення стійкості громад.

16:38 21.08.2023

Брифінг за участі виконуючого обовʼязки директора Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Сергія Мицика

У понеділок, 21 серпня, відбувся брифінг за участі виконуючого обовʼязки директора Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Сергія Мицика

16:37 21.08.2023