Дата: від до Скинути

«Мінветеранів сприяє роботодавцям у підготовці до масового повернення українських захисників і захисниць», – Світлана Кашенець

Про це наголосила заступник міністра у справах ветеранів України Світлана Кашенець під час участі у презентації результатів дослідження про потреби та перешкоди ветеранів при працевлаштуванні. Його провели аналітики Українського ветеранського фонду Мінветеранів за підтримки Lobby X та Work.ua.

09:48 03.08.2023

Хто, де та як надає психологічну підтримку в кожній області, кожному районі, громаді, селі?

Незалежний аудит відразу на декількох рівнях наразі проводять регіональні координатори Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка реалізується за ініціативою Олени Зеленської.

08:47 03.08.2023

Затверджена нова програма підвищення кваліфікації для громадян "Плекання резильєнтності в освітніх закладах"

Міністерство освіти і науки України запроваджує нову програму підвищення кваліфікації для педагогічних працівників «Плекання резильєнтності в освітніх закладах».

16:44 02.08.2023

Як слухати, щоб підтримати людину

Як слухати, щоб підтримати людину Слухання – чи не найважливіша підтримка під час комунікації. Перш ніж давати поради, дайте людині сказати те, що вона вважає за потрібне, та уважно вислухайте. Так ви дійсно зможете зрозуміти ситуацію та потреби, допомогти заспокоїтися та запропонувати необхідну допомогу.

15:42 02.08.2023

Як спілкуватися з військовими, які щойно прибули з фронту?

Ви міцно обіймаєте батька, брата чи сестру, вашу кохану людину, яка ще вчора ночувала в окопі під обстрілами. Чи думали ви, що скажете в цей момент? Про що запитаєте вдома? Як будете слухати численні історії або ж довгу тишу?

15:21 02.08.2023

Що таке «Рівний-рівному»?

Принцип, про який все частіше говорять стосовно відновлення військових, ефективно застосовує вітчизняна поліція.

16:14 01.08.2023