Повідомлення RASFF

Первомайським районним управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 19.07.2023 №11.1.3-21/15926 стосовно інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18 липня 2023 року № 2023.4690-fup2 (далі повідомлення RASFF).

16:36 24.07.2023

Право пенсіонера на пільгу з оплати комунальних послуг визначає колишнє місце роботи та місце проживання.

Право на пільгу в розмірі 100% знижки на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу мають пенсіонери, які працювали за певними спеціальностями та проживають у сільській місцевості.

16:35 24.07.2023

Нові підходи надання допомоги на проживання внутрішньо-переміщеним особам

З метою осучаснення умов надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб Уряд 11.07.2023 ухвалив постанову, якою уточнено параметри надання цієї підтримки (далі – Постанова). Постанова запроваджує концептуально новий підхід до надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам (далі – Допомога).

14:13 24.07.2023

Опитування щодо потреб в сфері ментального здоров'я

15:34 21.07.2023

Комунікаційні майданчики Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

За ініціативою першої леді Олена Зеленська створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?» Місія проєкту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.

14:24 21.07.2023

Новий випуск подкасту «Простими словами»

Щочетверга виходить новий випуск подкасту «Простими словами». Четвертим гостем спеціального сезону став дитячий і підлітковий психіатр Денис Угрин, який поділився думкою, що насправді вбиває дітей і чому не варто перекладати відповідальність за це на заборонені речовини.

10:24 21.07.2023

Вправи, що відволікають від тривожних думок

Вправа «Заземлення» Ця вправа допоможе усвідомити себе тут і зараз, коли тебе переповнюють важкі думки. «Заземлення» можна робити: вдома, у метро або поки стоїш у черзі до каси. Вправа складається з трьох дій.

16:18 20.07.2023