Дата: від до Скинути

Координаційний центр КМУ / Mental Health UA запрошує на відкриту зустріч з Доктором Річардом Тедескі.

У п’ятницю, 4 серпня, з 20:00 до 22:00 буде можливість обговорити тему «Посттравматичне зростання (ПТЗ). ПТСР чи ПТЗ?» з почесним професором психології в Університеті Північної Кароліни, заслуженим головою Boulder Crest Institute, співавтором книги Посттравматичне Зростання «Posttraumatic Growth» (2018).

16:06 01.08.2023

Програма ментального здоров’я «Ти як?»

Партнери Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» пропонують військовослужбовцям та їхнім сім'ям впоратися з емоційними викликами та інформують, з ким і як взаємодіяти щодо соціальних питань.

14:55 31.07.2023

Як знайти "свого" психолога?

Знайти спеціаліста, якому ви довіритесь і зможете відкритись – задача не з легких. Міністерство охорони здоров'я України підготувало для вас алгоритм, який допоможе зорієнтуватись та обрати психолога, з яким робота буде ефективною.

14:57 28.07.2023

Тисячолітній спадок української державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

08:23 28.07.2023

Привітання селищного голови з Днем Української Державності!

Шановні жителі Врадіївської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності! Символічно, що зародження української державності ми відзначаємо в День хрещення Київської Русі-України. Адже історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира.

08:00 28.07.2023

Як нормалізувати сон?

Намагайтеся не порушувати звичний ритм сну (важливо лягати та прокидатися в один і той самий час).

14:32 27.07.2023

Вправи для заспокоєння

Вправа «Цеглина» Ця вправа допоможе подолати важкі думки, негативні емоції (страх, тривогу, агресію) чи болісні відчуття. Уяви їх предметом. Наприклад, як цеглину. Вона лежить зараз десь усередині тебе. Тепер зроби глибокий вдих. Впусти в себе більше повітря. Воно має огорнути цеглину. Вдихай, не поспішай. Раз за разом усе більше повітря огортає той важкий предмет. Ми ніби ховаємо й охолоджуємо його. І ось цеглину вже не видно.

14:20 27.07.2023